TJ Sokol Tuchořice – Mladší žáci 3:4 (2:2)

V neděli 8.9.2019 jsme sehráli mistrovské utkání OP Ml.žáků na půdě TJ Sokola Tuchořice. Ihned od začátku zápasu byli kluci aktivní na míči a soupeře přehrávali.V 6. minutě se na hranici vápna uvolnil Daniel Dittrich a krásnou střelou nedal domácímu brankáři šanci 1:0 pro SK. Soupeř hrál jednoduše a spíše míče nakopával na svého vysokého útočníka. V 8. minutě jeden z těchto míčů po nedorozumění našich obránců propadl a útočník soupeře nedal našemu brankáři šanci – srovnáno 1:1. Za další 4 minuty se kluci krásně prokombinovali po pravé straně a zpětnou nahrávku na hranici vápna si našel Viktor Holý a přesnou střelou k tyči zařídil vedení 2:1 pro SK. Pomalu se blížil konec poločasu a obě mužstva hrála krásný fotbal. V 27.minutě po našem malém zaváhání přišel trest a soupeř vyrovnal na 2:2 a tak skončil poločas. Do druhého poločasu kluci vlétli a ihned soupeře zatlačili na jejich polovině. To také vyústilo v další branku pro SK, kdy Michal Kricner dorazil střelu od Viktora 3:2 pro SK. Kluci pokračovali v tlaku a v 39. minutě Daniel Dittrich vstřelil svou druhou a tím 4-tou branku pro SK. Bohužel hned ve 40. minutě nám soupeř vstřelil branku a tím snížil na 4:3. Do konce zápasu se hrál pěkný fotbal z obou stran a bylo i plno šancí, ale žádný gól již nepadl a SK si připsal 1. výhru v sezóně.👏👏👏
Chtěl bych pochválit všechny kluky za to jak přistupují k zápasům a tréninkům. Velké díky také patří rodičům a fanouškům, kteří nás po celý zápas neúnavně povzbuzovali a jsme rádi, že jsme se prezentovali hezkou hrou a vítězstvím 4:3.
Sestava SK: Šimon Hes (B), Štěpán Hes, Víťa Paleček (K), Tonda Paleček, Dittrich, Holý, Kohel, Kricner, Mithofer, Kubínek, Varga, Macola
Trenéři: Hes, Richter
Příští zápas sehrajeme v sobotu  14.9.2019 od 10.00  na domácím hřišti SK Černčice