SK Černčice – Tuchořice 5:2 (3:1)

Po výhře  ve Vroutku se poprvé v letošní sezóně představil tým SK na domácí půdě. Od počátku byli domácí individuálně lepší. Nedařila se však kombinace přes střed hřiště. Nakopávané míče se odrážely okamžitě zpět a pohledných akcí bylo poskromnu. Do té doby poklidné utkání bez emocí se změnilo kolem 20. minuty. Nejdříve rozhodčí neuznali gól Chrleho kvůli ofsajdu, ale následná branka však již platila. Střelou se prosadil Josef Hrnčíř. Začaly plát emoce. Ozvali se diváci a nespokojený hostující celek přitvrdil hru. Jenomže netrvalo to ani 5 minut, když se opět Hrnčíř chopil míče, který posunul za záda brankáře hostujícího celku. Skóre se pak měnilo ve 30. minutě, když se prosadil tým Tuchořic střelou ze střední vzdálenosti nad rukama domácího gólmana Chlouby. Uklidnění v podobě třetí branky však ještě do poločasu zařídil nikdo jiný než Josef Hrnčíř, který si povodil obranu hostí i s brankářem a zavěsil do odkryté branky, 3:1. Byl z toho zasloužený hattrick. Po změně stran přidal další branku Smola, když jeho přízemní střela prošla mezi nohama hostujícího brankáře. Dění na hřišti se však nezklidnilo. Emoci plály dál, diváci bouřili a padala jedna žlutá karta za druhou. Celkem jich rozhodčí Bláha rozdal 11. V 50.minutě dala domácí obrana vyniknout hostujícímu Pláničkovi, který svou druhou brankou snížil na 4:2. Tým Tuchořic se však již do zápasu nedostal, naopak gól Klusáčka uzavřel skóre zápasu. Po dvou odehraných kolech má SK plný počet bodů. K dalšímu kolu zajíždí SK do nedalekých Cítolib.