SK Cítoliby – SK Černčice 1:6 (1:2)

Sobotní utkání SK na půdě SK Cítoliby se odehrávalo v tréninkovém tempu. Hráči SK se přizpůsobili hře domácího celku. Vedení obstaral v úvodu zápasu Hrnčíř, který přidal ve 20. minutě i další branku. Domácím zjevně došly síly už v polovině první půle a působili dost odevzdaným dojmem. Jenomže po střele ze 30 metrů a smolném momentu brankáře Chlouby se šlo do kabina pouze za stavu 1:2. Druhý poločas otevřel další brankou Hrnčíř. Do seznamu střelců se ještě zapsali Hlinka, Ondráček a Pecinka. SK si tedy přivezl z Cítolib 3 důležité body. Předvedená hra však vykazovala dost prostoru ke zlepšení.

Sestava SK: Chlouba, Chrle, Marek, Jambrich, Škuthan, Ondráček, Horčička, Hrnčíř Jos., Cimrman, Klusáček

Na střídání: Paleček, Hlinka, Cach, David, Ninapuer, Nejedlý

Branky SK: Hrnčíř 3x, Hlinka, Ondráček, Pecinka