SK Černčice – Sportovní klub policie Kadaň 6:2 (2:2)

Dnešní domácí zápas přinesl 6 vstřelených černčických branek. Skóre otevřel Josef Hrnčíř, když se trefil po centru z levé strany. Hosté měli v první půli více ze hry a brzy se jim podařilo vyrovnat na 1:1. Hrála se teprve 7. minuta. Hráčům SK se nedařila mezihra a v rozehrávce ztráceli mnoho míčů. Do poločasu padly ještě dvě branky,  o které se postarali Pecinka a Izera, z nichž ta druhá byla bohužel vlastní. Poločas 2:2 byl vzhledem k obrazu hry dobrým výsledkem. Po poločasové přestávce přišla horká sprcha pro hráče Kadaně v podobě dvou slepených gólů. Nejdříve střílel Jambrich a poté se prosadil Holý. Stav  4:2 vypadal nadějně. V 64. minutě byl vyloučen hostující Uhlíř a zápas se zlomil ve prospěch domácího celku. V 70. minutě se nádherně individuálně prosadil Dittrich a dezorientovaní hosté si vstřelili vlastní branku. Poslední gól zápasu vsítil zaslouženě Holý.

Sestava SK: Chlouba, Izera, Škuthan, Chrdle, Jambrich, Ondráček, Dittrich, Pecinka, Hrnčíř Josef, Smoila, Klusáček

Střídali: Hrnčíř Jakub, Hlinka, Holý, Laurich

Branky SK: Holý 2x, Hrnčíř Josef, Pecinka, Jambrich